Okuliare pre deti

Vitajte v našej kategórii detských slnečných okuliarov! Ochrana zraku vašich detí je pre nás prioritou, preto sme pre vás vybrali len tie najlepšie slnečné okuliare pre vaše deti. Naša ponuka zahŕňa rôzne typy slnečných okuliarov od značkových a športových až po retro a veľké okuliare pre detí. Viac informácií

Pre najmenších ponúkame špeciálne slnečné okuliare pre bábätká, ktoré majú prispôsobenú veľkosť a tvar pre jemné tváriky. Okuliare s UV filtrom 400 sú samozrejmosťou a chránia oči pred nebezpečným slnečným žiarením. Okuliare pre deti na gumicku zabezpečia, že okuliare nepadnú z nosa a zároveň poskytujú pohodlie pri nosení.

Pre moderných zákazníkov ponúkame značkové slnečné okuliare od renomovanej značky akou je Kietla. Pre športové deti máme v ponuke športové slnečné okuliare, ktoré sú ľahké a odolné. Okuliare s polarizačným filtrom zaručia najvyššiu ochranu proti nebezpečnému slnečnému žiareniu a sú vhodné aj na vodné športy.

Ak máte radi retro štýl, vyberte si z našej ponuky retro slnečné okuliare, ktoré dodajú vášmu dieťaťu jedinečný štýlový vzhľad. Veľké slnečné okuliare a hranaté slnečné okuliare sú v súčasnosti veľmi trendy a určite potešia náročných malých zákazníkov. Pre tých, ktorí preferujú moderné trendy, máme v ponuke aj zrkadlové slnečné okuliare v rôznych farbách.

Aby vaše detské slnečné okuliare vydržali čo najdlhšie, vždy si ich uložte do puzdra na slnečné okuliare, ktoré zabezpečí ich ochranu pred poškriabaním a iným poškodením. Ako vybrať správne slnečné okuliare pre vaše dieťa? Pri výbere okuliarov zohľadnite tvar tváre, veľkosť hlavy, vek a aktivity, ktoré vaše dieťa vykonáva.