Hračky podľa veku

Pomôžeme vám vybrať tie najlepšie darčeky pre vaše deti a zorientovať sa v širokej ponuke vďaka nášmu deleniu podľa veku detí. V každej vekovej kategórii nájdete starostlivo vybrané hračky a ďalšie produkty.Vyberte si u nás hračky podľa veku dieťaťa, vyberáme len kvalitné detské hračky a produkty. Hračky a hry pre deti - hračky pre najmenších, hračky pre batoľatá, predškolákov aj staršie deti a školákov.

Pre bábätká a batoľatá vyberajte predovšetkým drevené či textilné hračky, ktoré rozvíjajú jemnú motoriku. Ako darček je vhodná napríklad aj darčeková sada hračiek pre bábätko. Malým bežcom pomôžu na rozbeh chodítka. Populárne sú aj zatĺkačky, guľočkové dráhy alebo drevené vláčiky

Dvojročné deti objavujú prvé tvoreniemodelovania a skladanie. Pre aktívnejšie deti odporúčame aj kolobežky a odrážadlá. Keď máte doma milovníka hudby, hudobné nástroje a zvukové hračky pre deti nebudú krokom vedľa.

Trojročné deti a predškoláci sa môžu učiť a zapájať do prvých spoločenských hier - odporúčame spoločenské hry od Djeco alebo Haba, napríklad Ovocný sad.

Malí školáci (od 6 rokov) potrebujú už náročnejšie a zložitejšie výzvy - odporúčame napríklad zložitejšie kreatívne sady Djeco alebo krásne puzzle Janod. Do školy ich zase potešia školské tašky a batohy