Detské čiapky - Materiál - 100% polyester

V našej kategórii detské čiapky nájdete všetko, čo potrebujete pre vaše bábätko alebo dieťa. Ponúkame široký výber čiapok pre rôzne ročné obdobia a príležitosti. Pre zimu sú ideálnym výberom naše detské zimné čiapky, ktoré ochránia vaše dieťa pred chladom a zimou. Pre chlapcov máme štýlové čiapky s modernými motívmi a pre dievčatá zase krásne a farebné čiapky s mašličkami alebo kvietkami. Viac informácií

Naša ponuka zahŕňa aj letné čiapky pre chlapcov a bábätká, ktoré sú vyrobené z ľahkých a vzdušných materiálov, ktoré zabezpečia, že vaše dieťa bude mať v horúcich letných dňoch príjemný pocit bez zaparenín. Pre tých najmenších máme aj sety čiapok a nákrčníkov, ktoré sú veľmi praktické, pretože vaše dieťa bude mať všetko potrebné dokopy. Okrem toho ponúkame aj čiapky na prechodné obdobie, ktoré sú ideálne na jeseň alebo na jar, keď vonku ešte nie je také veľmi chladno.

Naša ponuka zahŕňa rôzne druhy čiapok ako napríklad háčkované čiapky, pletené čiapky, strikované čiapky, ale aj bavlnené čiapky pre novorodencov. Okrem toho ponúkame aj čiapky s brmbolcami, čiapky na zaväzovanie alebo čiapky s nákrčníkom. Všetky naše detské čiapky sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú určené pre rôzne vekové kategórie.

Preto nájdete v našej ponuke čiapky pre bábätká, pre deti i pre dospievajúcich. Vyberte si tú správnu čiapku pre vaše dieťa a ochráňte ho pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.